Šių metų spalio 23 diena Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijoje buvo paskelbta „Gerumo ir draugystės diena“. Jau nuo 8 val. vyresnių klasių mokiniai, pasipuošę plačiomis šypsenomis ir įvairiaspalviais balionais, visiems įeinantiems į mokyklą linkėjo sėkmingos ir smagios dienos.Būtent šią dieną mokiniai sužinojo „Laimingiausia klasės diena“, „Šeimos nuotraukos“, „Mano šeimos tradicijos“, „Mano šeimos piešinys“ ir „Draugystės simbolis“ konkursų rezultatus. Visi liko patenkinti. Nugalėtojai buvo apdovanoti saldumynais.
Daugiausia smalsuolių dėmesio sulaukė „Laimingiausia klasės diena“ plakatai. Mokiniams buvo labai įdomu pasižiūrėti, kaip kitos klasės kartu leidžia laiką. O tam, kad nebūtų nuobodu skaityti, virš stendo buvo rodomas animacinis filmukas „Vienas už visus, visi už vieną“.


Vyresnių klasių mokiniai šeštokams vedė pamokas apie pagarbą garbaus amžiaus žmonėms. Mokiniai atsakinėjo į „sudėtingus“ klausimus, vėliau darė atvirukus savo močiutėms, seneliams ar pagyvenusiems kaimynams. Kitų klasių mokiniai savo jėgas išbandė „Šypsenėlės“ loterijoje.
O kiek buvo saldainių su geriausiais palinkėjimais... Mmmm... Skanu ir malonu – o kad daugiau tokių dienų!!!