studijos2019 thumb2019 m. vasario 8 d. Litexpo parodų rūmuose vyko viena iš svarbiausių jaunimui skirtų parodų šiais metais „Studijos 2019“. Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo jaunųjų verslininkų mugėje ir sėkmingai pristatė savo paslaugas.

Parodoje dalyvavo 46 mokyklos, iš kurių kiekviena pristatė skirtingus verslus, pradedant nuo pačių pagamintų kvapnių vonios burbulų ir baigiant drabužiais su šviesos diodais. Ilgai ruošusi verslo planą, maketavusi logotipą, pildžiusi dokumentus, startavo ir mūsų gimnazijos komanda „Fondue Kings“. Daugelio nuostabai,  mūsų parodinį plotą užplūdo lankytojai, besidomintys verslo idėja, produkto gamyba - netrukus desertai (karštame šokolade mirkyti vaisiai) buvo išparduoti. Gautas pelnas visiškai padengė išlaidas ir buvo didžiausias iš visų. Tai, jog komandos sėkmė buvo neabejotina, patvirtina faktas, kad apie „Fondue Kings“ straipsnius išspausdino laikraštis „Verslo žinios“ ir pagrindinis naujienų portalas Lietuvoje Delfi“. Mokiniai džiaugėsi, kad ši paroda buvo naudinga, ir jie ruošiasi naujam iššūkiui - ketina dalyvauti Kaziuko mugėje.