Konferencija „Kompetencijos veikloje“ Lapkričio 14 -15 dienomis Italijos mieste Florencijoje vyko Europos Tarybos darbinė konferencija „Kompetencijos veikloje“ (Competences in Action), kurioje tarp 84 mokytojų iš įvairių Europos šalių dalyvavo Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijos atstovė anglų kalbos mokytoja Jelena Židovič.

Konferencija, kaip projekto Free to Speak - Safe to Learn: Democratic Schools for All tęsinys, buvo skirta Europos Tarybos demokratiškos kultūros kompetencijų modeliui pristatyti ir panaudoti  švietimo sistemoje. Džiugu, kad mūsų gimnazija pirma iš Lietuvos mokyklų tapo Europos Tarybos demokratiškų mokyklų tinklo nare ir pasirašė Europos Tarybos priesaiką. Tai bendradarbiavimo su švietimo įstaigomis pagrindas ir gera platforma projektams organizuoti. Demokratiškos kultūros kompetencijų modelis padės puoselėti demokratines vertybes bei iš kitos perspektyvos pažvelgti į gimnazijos veiklos planavimą ir įsivertinimą.

Kviečiame apsilankyti gimnazijos bibliotekoje esančioje parodoje ir susipažinti su konferencijos medžiaga ir literatūra.