ism logoTęsiasi mūsų gimnazijos ir ISM universiteto bendradarbiavimas. Nuotolinio mokymosi metu ISM klasių mokiniai aktyviai dalyvauja paskaitose ir diskusijose, įvairiuose renginiuose, organizuojamuose  MS Teams platformoje. Abiturientams, planuojantiems studijuoti ISM universitete, sukurta grupė, vyksta konsultacijos dėl stojimo į šią aukštąją mokyklą.

Sausio mėnesį vyko paskaita RINKIMAI, kurios metu dėstytojas kalbėjo apie įvairių šalių, tarp jų ir Lietuvos, rinkimų sistemos privalumus ir trūkumus, galimas alternatyvas. Mokiniai susipažino su pagrindiniais koalicijų formavimo principais, išsakė savo nuomonę svarbiu klausimu KODĖL KIEKVIENAS IŠ MŪSŲ YRA ATSAKINGAS UŽ RINKIMŲ REZULTATUS? Paskaitos temą Prekinio ženklo kūrimo ABC vasario mėnesį mokiniai pasirinko patys. Per paskaitą jie susipažino su visomis naujų prekių patekimo į rinką strategijomis, prekinio ženklo kūrimo principais, reklamos ir kitų komunikacijos instrumentų socialinėse medijose tendencijomis.

Sausio 30 d. ISM klasės mokiniai, ketinantys studijuoti universitete, dalyvavo online konferencijoje ISM Insider. Planet ONLINE.
Abiturientus stojimo į universitetą klausimais konsultavo buvusi mūsų gimnazijos mokinė, dabar studentė, Darija M. ir studentų stojimo į universitetą klausimų kuratorė Silvija Butkutė.