Antrame aukšte yra įsikūrusi mūsų gimnazijos biblioteka ir skaitykla. Nuo 2012 metų pradėjo veikti ir elektroninė skaitymo salė.


Šiuo metu bibliotekos grožinės ir mokslinės populiariosios literatūros fondą sudaro 14100 knygų. Vadovėlių fondas – 228000 vienetų. Literatūrai registruoti ir apdoroti naudojama sistema MOBIS.


Biblioteka ir skaitykla aprūpintos modernia informacine technika, kuri leidžia turėti elektroninį katalogą ir jį nuolat papildyti. Pagal bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimo projektą įrengta 19 kompiuterizuotų darbo vietų, turinčių prieigą prie interneto, 22 individualios darbo vietos ir 6 neformalios bendravimo bei poilsio vietos. Lankytojai gali naudotis spausdintuvais ir kopijavimo aparatais.


Mokslo metų pradžioje vyksta pamokos, kurių metu mokiniai susipažįsta su naudojimosi biblioteka, skaitykla ir bibliotekos fondu taisyklėmis. Bibliotekoje rengiamos
knygų ir mokinių kūrybinių darbų parodos. Skaitytojai taip pat turi galimybę susipažinti su naujomis knygomis ir gauti profesionalią konsultaciją.

Darbo laikas:

Skaitytojai aptarnaujami  8.00-16.30 val.

Pietų pertrauka 12.00-12.30 val.


Elektroninis paštas 
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.