Bendra informacija

GP greitieji antigeno testai

Savitestavimo tvarka


 

Информация о заболевшем ребенке

Если ребенок заболевает COVID-19, родители (опекуны) отправляют выписку о заболевании, размещенную на странице esveikata.lt, специалисту здравоохранения гимназии по электронной почте Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

 


 

Pokyčiai dėl izoliacijos termino ir atskirai vaikų izoliavimo ugdymo įstaigose
Trumpėja izoliacijos trukmė, specialus izoliacijos algoritmas – ugdymo įstaigoms (informacijos papildymas)

Teikiame reagavimo į COVID-19 susirgimo algoritmus. Informuojame apie pagrindinius pasikeitimus:
- trumpėja izoliacijos laikotarpis iki 10 d. Asmenims, norintiems susitrumpinti izoliaciją, galimas PGR tyrimas ne anksčiau 7 izoliacijos dieną ir iškart gavus atsakymą, galima grįžti į ugdymo įstaigą;
- klasėje po teigiamo kaupinių ar savikontrolės tyrimo atvejo, nesergantys mokiniai gali tęsti ugdymą ir nesiizoliuoti, jei testuosis savikontrolės greitaisiais antigeno testais (GAT) pagal OV sprendime nurodytą eigą: GAT iškart + GAT po 48 / 72 val. + GAT po 48 val.

Izoliacija, kai klasės mokiniai nesitiria profilaktiškai

Izoliacija, kai klasės mokiniai tiriasi savikontrolės greituoju antigeno testu

SVARBU! DĖL PGR TYRIMO MOKINIAMS ATLIKIMO. Informuojame, kad mokinys gavęs teigiamą savikontrolės tyrimo rezultatą (atlikus greitojo antigeno testą), yra laukiami Vilniaus mobiliajame punkte (Gerulaičio g. 1) atvykstant iš karto užsiregistravus (1808.lt, tel.: 1808) PGR tyrimui ir gavus patvirtinančią registracijos žinutę.

 


 

VESOC sprendimu veido kaukės yra privalomos visiems ugdymo įstaigose esantiems vaikams. Pateikiame pagrindinę informaciją dėl kaukių dėvėjimo mokiniams:

  • būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), kurios priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną;
  • rekomenduojama dėvėti skydelį asmenims, turintiems neįgalumą bei dėl savo sveikatos būklės negalintiems dėvėti kaukių ar jei  jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei;
  • rekomenduojama nevykdyti kontaktiniu būdu interaktyvių veiklų, kurių negalima atlikti dėvint kaukes (pvz., susijusių su sportu, dainavimu, šokimu ir pan.). O jei vykdoma, tarp mokinių turi būti užtikrinamas ne mažesnis nei 2 metrų atstumas.

Primename, kaip saugiai reikia dėvėti medicininę ir daugkartinė veido kaukes:

Taip pat rekomenduojame:

  • esant galimybei turėtų pakaitinę daugkartinio dėvėjimo veido kaukę. Jei naudojama nauja veido kaukę, nedėvimą svarbu laikyti uždarame maišelyje;
  • vienkartinėms kaukėms sudrėkus, jas rekomenduojama keisti , o po kiekvieno naudojimo reikia išmesti į uždarą šiukšliadėžę.