Pasiekimai

Sritis
Renginio pavadinimas
Prizinė vieta,
padėkos raštas
Data
Nugalėtojo
vardas ir pavardė,
mokytojas
Rusų kalba
Respublikinė rusų kalbos olimpiada
I
2020-06-13
Julija P. (mokytoja Marina Volkova)
Vilniaus miesto rusų kalbos olimpiada
I
2020-02
Julija P. (mokytoja Marina Volkova)
Lietuvių kalba
Respublikinis mokinių rašinio konkursas (Lietuvos tautinis olimpinis komitetas)
II
2020-02-27
Dominyką C. (mokytoja Viktorija Pucilaiskienė)
Respublikinis moksleivių skaitovų konkursas
I
2020-10-21
Diana R. (mokytoja Viktorija Pucilaiskienė)
Vilniaus miesto lietuvių kalbos olimpiada
II už kūrybinę užduotį
2020-02-20
Karina J. (mokytoja Vita Norvilienė)
Chemija
Vilniaus miesto chemijos olimpiada
I
III
2020-01
 
Arina P.,
Jelizaveta P.
(mokytoja Natalija Romanenkova)
Matematika
Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra – 2020“
Tarp 50-ties geriausiųjų moksleivių Lietuvoje
2020-06-17
Aleksej, Artūr, Matvei, Anton
Vilniaus miesto matematikos olimpiada
I
III
2020
Andrey (mokytoja Teresa Ruckaja)
Jelizaveta (mokytoja Irina Žernakova)
Informatika
Lietuvos mokinių informatikos olimpiada (Vilniaus miesto etapas)
I
II
III
2020-01
Artiom T.,
Andrey D.,
Denis N.
Anglų kalba
Respublikinis Lietuvos tautiniu mažumų mokyklų anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“
I
2020-09-29
Anastasija P.
Vilniaus miesto anglų kalbos olimpiada
I
2020-01
Erik F. (mokytoja Galina Kurčevskaja)
Ekonomika
Europos pinigų viktorinos finalas
I
2020-02
Daniil G.,
Nikita B.
(mokytoja Olga Marinina)
Ja TITAN verslo čempionatas
Mokinių komanda atrinkta į finalą
2020-01
Aleksandr B.,
Artiom T.,
Oskar O.
(mokytoja Olga Marinina)
Vilniaus miesto ekonomikos ir verslo olimpiada
II
III
2020-02
Denis N.,
Anton M.
(mokytoja Olga Marinina)
Teatras
AITA/IATA Festival Theatre Is My Love
Diplomas
2020-11-27
Teatras „Arlekinas“
Muzika
VIII tarptautinias populiariosios dainos konkursas „Muzikos arena“
I
II
III
2020-11-21
Ieva K.,
Darja O.,
Daria M.
Vilniaus miesto populiariosios dainos konkursas „Retro“
I
II
III
2020-02-26
Darja O.,
Aleksej K.,
Polina Z.
Sportas
Vilniaus miesto gimnazijų merginų tinklinio turnyras, skirtas Loretai Asanavičiūtei atminti
I
2020-01-29
Merginų komanda
Vilniaus mokyklų žaidinių badmintono varžybos
I
2020-02
Vitalija M.,
Diana B.,
(mokytoja Fausta Kuncevičienė)
Sritis
Renginio pavadinimas
Prizinė vieta,
padėkos raštas
Data
Nugalėtojo
vardas ir pavardė,
mokytojas
Rusų kalba
Respublikinė rusų kalbos olimpiada. Skaitovų konkursas
I
 
Laureatė
 
II
2019-04-04
 
Julija P. (mokytoja Marina Volkova)
Anastasija R. (mokytoja Ala Šuverova)
Vilniaus miesto rusų kalbos olimpiada
II
 
2019-02-13
 
Julija P. (mokytoja Marina Volkova)
Vilniaus miesto rusų kalbos olimpiada
I
 
I
 
2019-04
 
Aleksandra M.
(mokytoja Natalja Kosakovskaja)
Jelizaveta P.
(mokytoja Natalja Paškova)
Lietuvių kalba
Lietuvos mokinių lietuvių kalbos olimpiada
III
 
2019-03-30
 
Varvara Ž. (mokytoja Vita Norvilienė)
Vilniaus miesto lietuvių kalbos olimpiada
III
2019-02
 
Varvara Ž. (mokytoja Vita Norvilienė)
Informatika
Vilniaus miesto IT olimpiada
I
2019-03
 
Artiom T.,
Andrey D.,
Nikita F.,
Maks T.,
Matvei K.
Biologija
Vilniaus miesto biologijos olimpiada
III
2019-02
 
Julija P.
Ekonomika
Vilniaus miesto ekonomikos olimpiada
III
III
2019-04
 
Nikita L.,
Danielius N.
(mokytoja Olga Marinina)
Geografija
Vilniaus miesto geografijos olimpiada
II
2019-04
 
Ivar R. (mokytoja Rima Šimenaitė)
Muzika
VIII tarptautinis kompozitorių konkursas „Muzikos garsai“
III
2019-04-19
Vasilisa A.,
Andrej D.
Vilniaus miesto populiariosios dainos konkursas „Retro“
I
II
II
III
2019-04-16
Julija K.,
Karolina B.,
Darja M.,
Polina V.
(mokytoja I.Borodenkova)
Teatras
Tarptautinis teatro festivalis „Kultur On Tour“ (Vokietija, Bremenas)
II
2019-01
 
Teatras „Arlekinas“
Tarptautinis teatro festivalis P.Korėjoje „2019 Pohang Bada International Theater Festival“
Diplomas
2019-07 - 2019-08
Teatras „Arlekinas“
Tarptautinis festivalis „ART-Master“ (Suomija, Juveskiulė)
Diplomas
2019-08
Teatras „Arlekinas“
Technologijos
Lietuvos mokinių technologijų olimpiada.
Vilniaus miesto etapas
III
Nominacija „Nuotaikingiausias meninis sprendimas“
2019
 
Aleksandra N. (mokytoja Olga Žitkevič)
Sportas
Lietuvos mokinių žaidynių badmintono varžybos
I
2019-03-16
 
Gimnazijos komanda
(mokytoja Fausta Kuncevičienė)
Badmintonas. Vilniaus mokyklų žaidynės
I
2019-03
Gimnazijos komanda
(mokytoja Fausta Kuncevičienė)
Sritis
Renginio pavadinimas
Prizinė vieta,
padėkos raštas
Data
Nugalėtojo
vardas ir pavardė,
mokytojas
Rusų kalba
Respublikinė rusų kalbos olimpiada
I
 
III
2018-04-13
 
Alisa K.,
Nadežda Š.
Vilniaus miesto rusų kalbos olimpiada
I
I
2018
 
Liudmila K.,
Julija P.
Vilniaus miesto mokyklų rusų mokomąja kalba mokinių raiškiojo skaitymo konkursas
II
2018
 
Nadežda Š.,
Arsen I.,
Diana R.,
Gabriela S.
(mokytoja Tatjana Timko)
Lietuvių kalba
Vilniaus miesto tautinių mažumų mokyklų mokinių lietuvių kalbos meninio skaitymo konkursas
II
2018-04
Varvara Ž. (mokytoja Vita Norvilienė)
Vilniaus miesto tautinių mažumų mokyklų mokinių lietuvių kalbos kūrybinis konkursas „Labas, kaip gyveni?“
II
2018-11-22
Mokinių komanda
Vilniaus miesto lietuvių kalbos olimpiada
II
2018
Viktorija O. (mokytoja Asta N.)
Informatika
29–osios informatikos olimpiados miesto etapas
I
I
I
II
2017-12-08
Artiom T.,
Tomas Z.
Maks T.,
Denis N.,
Matematika
Vilniaus miesto matematikos olimpiada
I
Padėka už gerus rezultatus
2018-02
 
Andrej D.,
Motejus J.,
Jaroslav Z.
Biologija
Kūrybinis gamtos mokslų konkursas „Mūsų eksperimentas“
II
2018
 
Agata B.,
Diana A.,
Julija A.,
Artemij V.,
Nikita L.
Fizika
Vilniaus miesto fizikos olimpiada
I
2018-02
 
Artiom T. (mokytoja Marija Gladka)
Ekonomika
Respublikinė finansų olimpiada
III
2018-04-13
 
Diana Č. (mokytoja Olga Marinina)
Vilniaus miesto ekonomikos ir verslo olimpiada
III
2018-04-07
 
Diana Č. (mokytoja Olga Marinina)
Chemija
Vilniaus miesto chemijos olimpiada
II
II
III
2018
 
Arina P.,
Artur M.,
Anastasija A.,
(mokytoja Natalija Romanenkova)
Muzika
VI Tarptautinis populiariosios dainos konkursas „Muzikos arena“
Diplomantė
2018-11-25
Julija K.
Teatras
Tarptautinis teatro festivalis „Balagan Fest“ (Italija, Turinas).
I vieta – Auksinė kaukė
Nominacija „Geriausias aktorių ansamblis“
2018-05 - 2018-06
 
Teatro studija „Arlekinas“
Konkursas „Atspindžiai“
Nominacija „Ryškiausia užsienio autoriaus dramaturgijos interpretacija“
2018-10 - 2018-11
Teatras „Arlekinas“